Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
DohňanyHľadať
 
 

SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE HASIČSKEJ ZBROJNICE V DOHŇANOCH S MIKULÁŠSKYM JARMOKOMVytlačiť
 

Obec Dohňany a DHZ Dohňany vás pozývajú na slávnostné otvorenie hasičskej zbrojnice v Dohňanoch, spojené s Mikulášskym jarmokom, ktoré sa uskutoční 9.12. 2018 o 14:00 hod.
Rekonštrukcia hasičskej zbrojnice je financovaná z pridelených finančných prostriedkov zo štátneho rozpočtu prostredníctvom Ministerstva vnútra SR vo výške 30.000,- EUR a z vlastnej spoluúčasti vo výške 65.964,20 EUR.

Celkovou, komplexnou rekonštrukciou prešla budova hasičskej zbrojnice v Dohňanoch. Realizovala sa kompletná výmena krovu a strešnej krytiny, zateplenie budovy, nový betónový strop, nové rozvody elektroinštalácie, kúrenia a vody. Pribudlo sociálne zázemie a nové nátery exteriéru a interiéru. Inštalovaná je aj nová multifunkčná siréna s ovládaním cez GSM modul. Taktiež prebehla komplená rekonštrukcia káblových rozvodov káblovky a internetu, ktoré sa nachádzajú v priestoroch zbrojnice.

https://www.dohnany.sk/fotogaleria-2.html#fgallery--55300-1

 


 
 

dnes je: 12.12.2018

meniny má: Otília

Páči sa Vám naša nová stránka?
 
 
271

 
 
 
23

 
 
 
67

 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka