Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
DohňanyHľadať
 
 

ZAČALI SA REKONŠTRUKCIE HASIČSKÝCH ZBROJNÍC V OBCIVytlačiť
 

V obci sú na tento rok naplánované rekonštrukcie hasičských zbrojníc v obci Dohňany a miestnej časti Zbora. Boli sme úspešní so žiadosťami o pridelenie finančných prostriedkov zo štátneho rozpočtu prostredníctvom Ministerstva vnútra SR a získali sme dotácie v celkovej výške 60 tis. EUR. V Zbore sa bude realizovať prístavba hasičskej zbrojnice, odstavná plocha pre vozidlo, kompletná výmena elektroinštalácie a úprava okolia. Celkové náklady sú vyčíslené na takmer 35 tis bez DPH. Práce by mali byť dokončené do konca septembra tohto roka.

Celkovou, komplexnou rekonštrukciou prejde aj budova hasičskej zbrojnice v Dohňanoch. Realizovať sa bude kompletná výmena krovu a strešnej krytiny, nový betónový strop, nové rozvody elektroinštalácie a vody. Pribudne sociálne zázemie a nové nátery exteriéru a interiéru. Inštalovaná by mala byť aj nová multifunkčná siréna s ovládaním cez GSM modul. Všetky tieto práce budú stáť obec financie vo výške takmer 70 tis bez DPH. Taktiež by mali byť všetky stavebné činnosti ukončené do konca roka.

Obec Dohňany prispeje na uvedené aktivity z vlastných zdrojov viac ako 50 tis EUR.
https://www.dohnany.sk/fotogaleria-2.html#fgallery--55300-1

 


 
 

dnes je: 15.11.2018

meniny má: Leopold

Páči sa Vám naša nová stránka?
 
 
267

 
 
 
23

 
 
 
66

 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka